Była milionerka EuroMillions chce pozwać firmę Camelot!

13th Maj 2017, 11:13

Milionerka EuroMillionsJane Park to aktualnie 21-letnia Brytyjka, która 4 lata temu wygrała milion funtów w loterii EuroMillions. Młoda milionerka bardzo szybko stała się ulubienicą mediów, zwłaszcza tych plotkarskich, ponieważ intensywnie korzystała z różnych rozrywek, do których drogę otworzyła wygrana w lotto. Teraz, gdy fortuna została wydana, kobieta chce pozwać organizatorów loterii twierdząc, że wygrana zniszczyła jej życie!

Jane mając 17 lat zdecydowała, że kupi los EuroMillions i sprawdzi czy dopisze jej szczęście. Udało się! Dzięki swojej decyzji wzbogaciła się o milion funtów. Pracowała wtedy za 8 funtów na godzinę i mieszkała z mamą w skromnym, niewielkim mieszkanku w Edynburgu. Nic dziwnego, że gdy nagle wzbogaciła się o tak dużą kwotę, postanowiła spełniać zachcianki nastolatki i szaleć na zakupach. Pieniądze zaczęła wydawać w drogich butikach, luksusowych klubach, na ekstrawaganckich wakacjach kilka razy w roku, a ukoronowaniem całości było powiększenie biustu.

Dziewczyna nie kryła się ze swoją wygraną i korzystała ze sławy. Co jakiś czas w mediach pojawiały się kolejne publikacje opisujące życie Jane Park. Można było dowiedzieć się m.in. że swojemu chłopakowi wprowadziła regulamin dotyczący wyjazdu w gronie znajomych.

Po 4 latach Brytyjka twierdzi, że pieniądze zniszczyły jej życie i sprawiły, że zamiast skupić się na szukaniu sensu w życiu, zajęła się wyłącznie kwestiami materialnymi. Była milionerka EuroMillions mówi, że wolałaby nigdy nie kupić losu i nie wygrać tych pieniędzy, które wiele namieszały w jej życiu. Jej zdaniem to niedopuszczalne, by organizator loterii wypłacał tak duże pieniądze osobom w jej wieku. Podobno od czasu wygranej jej mama została kilka razy napadnięta przez złodziei, a ona sama nie kontrolowała swoich wydatków i miała nawet sprawę w sądzie z powodu jazdy pod wpływem alkoholu. Twierdzi, że gdyby nie wygrała tak dużej kwoty w loterii, nigdy by do tego nie doszło.

Firma Camelot uważa, że zrobili wszystko, co mogli zrobić, by pomóc Jane Park odpowiednio zarządzać wygraną. Zaraz po wypłaceniu pieniędzy zaproponowali dziewczynie pomoc doradcy finansowego. Jane nie skorzystała z pomocy twierdząc, że nikt w jej wieku nie myśli o inwestycjach, nie posiada odpowiedniej wiedzy by uznać, że inwestowanie jest potrzebne. Sprawa najprawdopodobniej skończy się w sądzie.

Niech ta historia będzie przestrogą dla młodych graczy, którzy chcieliby wygrać bardzo duże pieniądze grając EuroMillions online. Wygrać nie jest łatwo, ale zdecydowanie trudniej jest dobrze wykorzystać zdobyte pieniądze. Tu potrzebny jest rozsądek i odpowiedzialność, dlatego warto przemyśleć, czy rozpoczynanie gry w młodym wieku będzie dobrym posunięciem.

EuroMillions online

Zagraj w największe europejskie lotto! EuroMillions online oferuje wysokie kumulacje - aż do 190 000 000 euro!

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe liczby lotto, by wyniki losowania przyniosły Ci wielką fortunę!

Wyniki losowania lotto

Sprawdzaj wyniki losowania EuroMillions przez Internet!

Wybieraj szczęśliwe numery lotto i zamawiaj losy EuroMillions online - to proste i naprawdę wygodne!

Europejskie lotto dostępne dla każdego - wystarczy dostęp do Internetu!