Do czego możesz wykorzystać archiwalne wyniki lotto?

14th Sierpień 2017, 13:18

archiwalne wyniki lottoCzy wiesz, że coraz więcej serwisów oferujących loterie liczbowe proponuje również dostęp do archiwum wyników losowania lotto? Tworzone są nawet bardzo duże bazy danych, dzięki którym można sprawdzić wiele informacji i wykorzystać je w praktyce przy grze w EuroMillions czy inne ulubione loterie. Nie każdy jednak wie w jaki sposób można wykorzystywać archiwalne wyniki lotto. Zapraszamy więc do skorzystania z krótkiego przedstawienia tematu pt. archiwum wyników lotto i jego wykorzystanie w grze.

Zacznijmy od nakreślenia co zawiera takie archiwum lotto. Dobrze prowadzone archiwum zawiera przede wszystkim wyniki lotto, to oczywiste. W zależności od serwisu, mogą to być wyniki z kilku tygodni, kilku miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet z kilku lat. Przeważnie jest to jednak baza danych obejmująca 12 miesięcy. Jednak archiwalne wyniki lotto to nie jedyny rodzaj danych w archiwum. Bardzo często można sprawdzić również ile wynosiła kumulacja w danym losowaniu, a także ile osób zdobyło główną nagrodę i nagrody niższego rzędu oraz jaka była wysokość tych nagród.

Archiwalne wyniki lotto można wykorzystać nie tylko po to, by zaspokoić swoją ciekawość dotyczącą wysokości wygranych w takich loteriach jak EuroMillions czy w wielu innych loteriach liczbowych. Dane można zastosować w praktyce, a mianowicie można na ich podstawie przygotować swój zestaw liczb, który będzie się skreślało na kuponie konsekwentnie i z wiarą w powodzenie. Przeglądając archiwum można wynotować liczby, które pojawiają się najczęściej w wynikach losowania oraz te, które pojawiają się najrzadziej.

Na podstawie bazy danych można dokonać dokładnych obliczeń i wyliczyć prawdopodobieństwo pojawienia się danej liczby w kolejnych losowaniach. Metoda statystyczna jest przeznaczona głównie dla osób, które lubią matematyczne obliczenia i wiedzą jak się za nie zabrać. Może ciężko w to uwierzyć, ale naprawdę mnóstwo osób na całym świecie wykorzystuje wyniki losowania po to, by obliczyć prawdopodobieństwo wystąpienia liczby i na tej podstawie tworzą swoje zestawy liczb biorące udział w kolejnych losowaniach wybranej loterii liczbowej.

Bardzo dobrze prowadzone archiwum wyników lotto można znaleźć odwiedzając stronę https://lottopark.com/pl/wyniki/lotto/. Można tam sprawdzić rezultaty losowań do 12 miesięcy wstecz, a więc jest to naprawdę potężny zbiór danych, z którego warto skorzystać, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie nagrody w EuroMillions czy w innych loteriach, które interesują danego gracza.

Jeżeli znasz się na matematyce i statystyce – możesz skorzystać z archiwalnych wyników lotto. Być może to właśnie Twoje obliczenia pozwolą odkryć tajemnicę lotto?

EuroMillions online

Zagraj w największe europejskie lotto! EuroMillions online oferuje wysokie kumulacje - aż do 190 000 000 euro!

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe liczby lotto, by wyniki losowania przyniosły Ci wielką fortunę!

Wyniki losowania lotto

Sprawdzaj wyniki losowania EuroMillions przez Internet!

Wybieraj szczęśliwe numery lotto i zamawiaj losy EuroMillions online - to proste i naprawdę wygodne!

Europejskie lotto dostępne dla każdego - wystarczy dostęp do Internetu!