Czy EuroMillions w Polsce będzie kiedykolwiek dostępne?

1st Wrzesień 2017, 14:29

EuroMillions w PolsceCzy wiesz, że coraz więcej Polaków chce grać w EuroMillions? Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to największa europejska loteria liczbowa, która oferuje graczom najwyższe kumulacje w Europie! W naszym kraju loteria stacjonarnie jest niedostępna i najprawdopodobniej przez wiele lat nie będziemy mogli zagrać stacjonarnie w punktach sprzedaży Totalizatora Sportowego. Dlaczego? Być może polski organizator loterii boi się konkurencji? Ciężko powiedzieć. Jedyną opcją na EuroMillions w Polsce jest gra przez Internet.

Polacy, którzy dowiedzieli się o loterii, najczęściej poznawali ją podczas pobytu w którymś z krajów, w których gra dostępna jest stacjonarnie. Nie trudno natknąć się na punkty sprzedaży loterii EuroMillions w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy we Francji. Polacy często podróżują po Europie, więc bliskie spotkanie z EuroMillions to tylko kwestia czasu – zakładając oczywiście, że dana osoba jest zainteresowana loteriami liczbowymi.

Chcąc zagrać w EuroMillions z innych krajów niż te, które posiadają loterię w naziemnej sprzedaży, trzeba po prostu sięgnąć po serwisy internetowe, które oferują możliwość gry w EuroMillions przez Internet. W Polsce dużym zainteresowaniem cieszy się serwis LottoPark, w którym można nie tylko kupić losy loterii, ale również sprawdzić wyniki losowania, a nawet zasięgnąć informacji w dobrze prowadzonym archiwum wyników lotto. Polskojęzyczni gracze chętnie sięgają do LottoPark, ponieważ funkcjonuje polska wersja serwisu, przeznaczona dla osób, które chcą korzystać z usług w języku polskim.

Aby zagrać w EuroMillions online – kliknij w poniższy obrazek:

EuroMillions w Polsce

Polscy miłośnicy lotto od wielu lat marzyli o tym, by móc grać o naprawdę bardzo duże kumulacje. Właśnie dlatego EuroMillions, w którym rekord wynosi aż 190 000 000 euro, to gra o której Polacy myślą i w którą chcą grać. Bardzo szkoda, że gra liczbowa nie jest dostępna w naziemnej sprzedaży, bo wtedy również osoby starsze mogłyby zagrać w największe lotto w Europie. Nie każdy bowiem senior potrafi obsługiwać komputery, dlatego zakup losów przez Internet może być dla wielu fanów lotto po prostu nieosiągalny.

We wrześniu do Polski wchodzi loteria Eurojackpot, która czekała na swoją premierę w Polsce od 2012 roku. Oferuje ona mniejsze kumulacje, bo maksymalna może wynieść 90 000 000 euro czyli o równą setkę mniej. Jest to jednak jakiś postęp. Może więc i za kilka lat polscy miłośnicy lotto doczekają się premiery loterii EuroMillions w polskich kolekturach naziemnych? Kto wie co przyniesie przyszłość!

A tymczasem zamiast zastanawiać się i marnować kolejne minuty – sprawdź przez Internet ile wynosi aktualna kumulacja w loterii EuroMillions i zagraj w europejskie lotto przez Internet!

EuroMillions online

Zagraj w największe europejskie lotto! EuroMillions online oferuje wysokie kumulacje - aż do 190 000 000 euro!

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe liczby lotto, by wyniki losowania przyniosły Ci wielką fortunę!

Wyniki losowania lotto

Sprawdzaj wyniki losowania EuroMillions przez Internet!

Wybieraj szczęśliwe numery lotto i zamawiaj losy EuroMillions online - to proste i naprawdę wygodne!

Europejskie lotto dostępne dla każdego - wystarczy dostęp do Internetu!