Brytyjska milionerka EuroMillions inwestuje w nieruchomości

13th Kwiecień 2017, 10:20

euromillionsGillian Bayford i jej mąż Adrian w sierpniu 2012 roku zostali milionerami dzięki loterii EuroMillions. Małżeństwo wygrało 190 milionów euro, co po przeliczeniu na funty brytyjskie dało kwotę 148 656 000 funtów. Ta ogromna wygrana zmieniła ich życie i pozwoliła na szereg różnych inwestycji.

Gillian w momencie wygranej pracowała jako pielęgniarka, a jej mąż prowadził niewielki sklep z używanymi nagraniami muzycznymi. Mają dwójkę dzieci, które aktualnie mają 11 i 9 lat. Gdy dowiedzieli się o nagrodzie zdobytej w EuroMillions, od razu postanowili, że będą wspierać finansowo swoją rodzinę i przyjaciół, a Adrian natychmiast stwierdził, że chciałby przede wszystkim kupić większe auto dla swojej rodziny.

Po kilku latach okazuje się, że brytyjscy milionerzy EuroMillions dotrzymali słowa i część pieniędzy z wygranej przekazali m.in. rodzicom Gillian, którzy kupili sobie luksusowe mieszkanie. Milionerka w ciągu ostatnich lat kupiła kilka nieruchomości, w tym aż 5 zlokalizowanych w pobliżu miejsca zamieszkania rodziców, a wydała na to prawie 1 milion funtów.

Gillian przekazała także 1 milion funtów z wygranej w loterii lotto swojemu bratu – Colinowi, któremu kupiła również centrum rozrywek, z którego ich rodzice otrzymywali część zysku.

Kobieta rozwiodła się z Adrianem i jest aktualnie zaręczona z kimś innym. Jest również właścicielką 25 nieruchomości na terenie Wielkiej Brytanii i sama nimi zarządza. Twierdzi, że nie potrzebuje nikogo do zarządzania jej nieruchomościami, ponieważ sama może to robić, a nie boi się pracy, ponieważ całe życie ciężko pracowała i wie w jaki sposób poradzić sobie ze swoim majątkiem i inwestycjami.

Można śmiało powiedzieć, że Gillian Boyford jest świetnym przykładem milionera lotto, który rozsądnie podszedł do zarządzania ogromną nagrodą zdobytą w EuroMillions. Rozsądny podział między krewnymi oraz zainwestowanie w nieruchomości to bardzo dobry sposób lokowania pieniędzy. Po 5 latach od wygranej w europejskim lotto, kobieta nadal ma się świetnie, nadal ma pieniądze i nadal może cieszyć się z życia milionerki.

Chcesz pójść w jej ślady? Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions, wybierz szczęśliwe liczby, kup los loterii i trzymaj kciuki, by wyniki EuroMillions okazały się dla Ciebie pomyślne i przyniosły klucz do wielkich pieniędzy!

EuroMillions online

Zagraj w największe europejskie lotto! EuroMillions online oferuje wysokie kumulacje - aż do 190 000 000 euro!

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe liczby lotto, by wyniki losowania przyniosły Ci wielką fortunę!

Wyniki losowania lotto

Sprawdzaj wyniki losowania EuroMillions przez Internet!

Wybieraj szczęśliwe numery lotto i zamawiaj losy EuroMillions online - to proste i naprawdę wygodne!

Europejskie lotto dostępne dla każdego - wystarczy dostęp do Internetu!