Porady lotto: nie popełnij tych błędów po wygranej w EuroMillions!

8th Kwiecień 2017, 12:10

Wygrana w EuroMillions, czy jakiejkolwiek innej loterii, to wspaniałe wydarzenie, które zmienia życie o 180 stopni. Jednak nie zawsze można w spokoju cieszyć się zdobyciem nagrody, ponieważ utrudniają to błędy popełniane przez nowych, niedoświadczonych lotto milionerów. Czego się wystrzegać, by móc w pełni korzystać z pieniędzy wygranych na loterii?

Przede wszystkim nie rezygnuj ze stałej pracy, a już na pewno nie rzucaj jej z hukiem. Nigdy nie wiadomo kiedy sytuacja życiowa się zmieni i kiedy trzeba będzie poszukać zatrudnienia – po co więc palić mosty w miejscu pracy? Wielu milionerów lotto przyznaje, że po pewnym czasie bez stałego zajęcia zaczynają się nudzić i tęsknią za rytmem dnia, poczuciem bycia potrzebnym, za obowiązkami i zawodową stabilizacją. Pewnie ciężko w to uwierzyć, ale wielu z nich żałuje porzucenia pracy, a niektórzy wracają do aktywności zawodowej dla satysfakcji i przyjemności.

Zamiast rezygnować – załóż swój biznes i rób to, co sprawia Ci radość. Zainwestowanie części pieniędzy wygranych w lotto w biznes, który będzie dla Ciebie wypełnieniem czasu, radością i satysfakcją, to również metoda na to, by powiększyć posiadane środki finansowe. Wielu milionerów lotto pozostaje aktywnych zawodowo uruchamiając własne firmy, bo dzięki temu wkładają w to znacznie więcej serca i osiągają większe sukcesy.

Gdy wygrasz w EuroMillions, z pewnością chciałbyś podzielić się tą informacją z otoczeniem. Nie rób tego – nie obwieszczaj całemu światu, że wygrałeś nagrodę w lotto! Ludzka zazdrość nie zna granic – oszustów, złodziei, naciągaczy czy innego rodzaju przestępców nie brakuje. Na pewno słyszałeś o sytuacjach, w których milionerzy otrzymywali groźby, anonimy ze zdjęciami bliskich osób czy nawet życzenia śmierci. Ludzi, którzy będą chcieli wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy, nie brakuje. Informując o swojej wygranej możesz sprowadzić na siebie poważne kłopoty, a nawet ściągnąć na głowę swoim bliskim zagrożenie i niebezpieczeństwo.

Jeżeli nie chcesz pełnić funkcji żywego bankomatu dla znajomych, krewnych, sąsiadów i obcych ludzi, wieść o wygranej powinieneś zachować dla siebie. Gdy otoczenie dowie się, że wygrałeś w EuroMillions lotto, zawsze znajdzie się powód, by zwrócić się do Ciebie o pieniądze. Prośby o pożyczkę na spłatę zobowiązań, na leczenie czy na zakup wyjątkowej okazji – takie powody będą jedynie sposobem, by wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy.

Nie daj się porwać w wir zakupów i nie wydawaj pieniędzy bez kontroli! Choć  to zrozumiałe, że człowiek chciałby od razu kupić sobie wszystko to, o czym marzył, nie polecamy wpadania w zakupowe szaleństwo. Wiele osób po otrzymaniu pieniędzy kupuje luksusowe samochody, nowoczesne zegarki, drogą biżuterię czy nieruchomości. Większość zakupów jest nieprzemyślana i zrobiona pod wpływem chwili. Zakupowy szał to nie tylko niekontrolowane wydawanie pieniędzy, ale również zwracanie na siebie uwagi. Gdy nagle zaczniesz kupować rzeczy, na które wcześniej nie mogłeś sobie pozwolić, to oczywiste, że ludzie z otoczenia zaczną coś podejrzewać, a wtedy mogą pojawić się wspomniane wyżej pogróżki czy prośby o podzielenie się pieniędzmi.

Nie da się zaprzeczyć, że wizja wygranej w EuroMillions online jest bardzo kusząca, ale trzeba pamiętać, że gdy uda się wygrać, trzeba wystrzegać się wyżej wymienionych błędów. Bycie milionerem lotto wymaga rozsądku i odpowiedzialności. Jesteś na to gotowy?

EuroMillions online

Zagraj w największe europejskie lotto! EuroMillions online oferuje wysokie kumulacje - aż do 190 000 000 euro!

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe liczby lotto, by wyniki losowania przyniosły Ci wielką fortunę!

Wyniki losowania lotto

Sprawdzaj wyniki losowania EuroMillions przez Internet!

Wybieraj szczęśliwe numery lotto i zamawiaj losy EuroMillions online - to proste i naprawdę wygodne!

Europejskie lotto dostępne dla każdego - wystarczy dostęp do Internetu!