Najpopularniejsze sposoby wybierania liczb w EuroMillions

30th Marzec 2017, 11:53

wyniki losowania euromillionsKażdy gracz, który chce zagrać w lotto i sprawdzając wyniki losowania EuroMillions mieć szansę na wygraną, musi wybrać liczby, które wezmą udział w losowaniu. Wybieranie liczb wcale nie jest takie proste. Sposobów wyboru liczb jest mnóstwo, a dziś przedstawimy kilka najbardziej popularnych.

Jeden z najbardziej popularnych sposobów na wybieranie liczb to metoda chybił-trafił, czyli wybór losowy przez automat. Wiele osób grając w lotto stawia na przypadkowość liczb i liczy na swoje szczęście i przychylność losu.  Ta metoda działa, ponieważ naprawdę wiele kumulacji różnorodnych loterii liczbowych, nie tylko EuroMilions, padło łupem osób, które zdały się na metodę chybił-trafił. Ciężko powiedzieć jak wielu graczy stawia na losowy wybór numerów lotto, ale jest ich naprawdę bardzo dużo.

Wiele osób, które chcą sprawdzając wyniki losowania EuroMillions zobaczyć, że fortuna trafi w ich ręce, stawia na daty, które są w jakiś sposób ważne. Mogą to być urodziny, imieniny, rocznice, numer mieszkania, numer, z którym grało się w drużynie sportowej i wiele innych liczb. Niektórzy gracze obstawiają te same numery przez wiele lat, z różnym skutkiem. Wielu z nich wierzy, że wreszcie przyjdzie taki moment, w którym wybrane, ważne liczby, przyniosą szczęście i pozwolą rozbić kumulację loterii lotto.

Mnóstwo osób, wybierając liczby lotto, decyduje się powierzyć to zadanie bliskim osobom. Wierzą bowiem, że rodzina, przyjaciele czy znajomi przyniosą im szczęście. Na pewno kojarzycie filmy, na których gracze lotto proszą np. kelnerkę o pomoc w wytypowaniu liczb. Efekty takiego podejścia są różne – jeśli nie uda się wygrać to zawsze można zwalić winę na osoby, które dokonywały wyboru, prawda?

Popularną metodą doboru liczb, które mają przynieść wielką wygraną w loterii EuroMillions jest korzystanie z danych statystycznych. Wielu graczy sprawdza które liczby i w jakiej częstotliwości były losowane w ostatnim czasie i na tej podstawie komponują swój zestaw liczb, który ma okazać się złotym środkiem, kluczem do sejfu, w którym znajduje się ogromna nagroda pieniężna. Oczywiście ta metoda wymaga dużej skrupulatności w prowadzonych zapisach i wielu obserwacji, ale na świecie wielu jest takich graczy, którzy poświęcają mnóstwo czasu, by opracować swój zestaw liczb, który ma przynieść wielką życiową rewolucję.

A Ty w jaki sposób wybierasz liczby, które wezmą udział w losowaniu EuroMillions?

EuroMillions online

Zagraj w największe europejskie lotto! EuroMillions online oferuje wysokie kumulacje - aż do 190 000 000 euro!

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe liczby lotto, by wyniki losowania przyniosły Ci wielką fortunę!

Wyniki losowania lotto

Sprawdzaj wyniki losowania EuroMillions przez Internet!

Wybieraj szczęśliwe numery lotto i zamawiaj losy EuroMillions online - to proste i naprawdę wygodne!

Europejskie lotto dostępne dla każdego - wystarczy dostęp do Internetu!