Tysięczne losowanie EuroMillions – odrobina liczb i statystyk

27th Kwiecień 2017, 11:47

losowanie EuroMillionsPiątkowe losowanie EuroMillions było szczególnym wydarzeniem w świecie lotto. Było to dokładnie 1000. losowanie loterii liczbowej, która działa od 2004 roku w kilku europejskich krajach. Można śmiało powiedzieć, że od 13 lat loteria EuroMillions zmienia życie swoich graczy, a niektórych z nich czyni milionerami. Z okazji jubileuszu przygotowano ciekawe zestawienie liczb, które naprawdę robią duże wrażenie. Warto poświęcić chwilę…

W ciągu ostatnich 13 lat rozlosowano w EuroMillions aż 481 milionów linii szczęśliwych liczb europejskiej loterii. Łączna pula nagród zdobyta w lotto EuroMillions to aż 34,6 miliarda euro! Kumulacje loterii EuroMillions nie należą do rzadkości i choć nie jest łatwo je zdobyć to mnóstwo osób decyduje się kupować losy i włączać się do walki o nagrody pieniężne.

Francja wiedzie prym jeśli chodzi o łączną wysokość zdobytych nagród i liczbę zdobytych jackpotów. Losy kupione na terenie Francji umożliwiły odbiór wygranych o łącznej wartości 490 900 000 euro, a co do liczby zdobytych kumulacji to Francuzi zdobyli ich aż 85. Drugą lokatę pod względem wysokości nagród pieniężnych zajmuje Wielka Brytania, w której kupione losy uprawniły do odbioru wygranych o wysokości 481 100 000 euro. Drugie i trzecie miejsce pod względem liczby zdobytych jackpotów zajmują Hiszpania – 82 jackpoty i Wielka Brytania – 65 kumulacji.

Przeprowadzono ankietę na 6 000 graczy, którzy regularnie grają w loterię EuroMillions. Zadano im kilka pytań, z których wynika, że aż 70% graczy marzących o wygraniu głównej nagrody, zdecydowałoby się na zachowanie anonimowości w przypadku wygrania dużych pieniędzy. Ciężko się temu dziwić, ponieważ fortuna, którą może przynieść dobre losowanie EuroMillions, może być bardzo kusząca zwłaszcza dla złodziei i oszustów i wszelkiej maści naciągaczy.

Jedynie 23% ankietowanych miłośników loterii lotto zdecydowałoby się na porzucenie aktywności zawodowej. Nie oznacza to jednak, że pozostałe osoby nie chciałyby choć trochę odpocząć. Mnóstwo osób deklaruje, że chętnie skorzystałoby z krótkiego lub dłuższego urlopu wypoczynkowego. 25% ankietowanych wybrałoby Karaiby, 23% zdecydowałoby się na wyjazd do USA, a 14% chciałoby wybrać się do Dubaju.

Czy istnieje sekretna metoda na wygrywanie głównych nagród w loterii EuroMillions? Niespodzianka! Taka metoda nie istnieje. Aż 59,3% graczy ankietowanych stawia na metodę chybił-trafił, czyli na całkowicie automatyczny wybór liczb, które wezmą udział w losowaniu. 36% graczy stawia na swoje wyjątkowe, szczęśliwe liczby takie jak daty urodzin czy numery mieszkania, telefonu, numery ze szkolnego dziennika. Jedynie 5% graczy stawia na jakiś system czy wybiera metodę najczęściej losowanych liczb.

Chcesz dołączyć do grona milionerów EuroMillions? Sprawdź aktualne kumulacje i wybierz serwis internetowy, w którym można zagrać w EuroMillions przez Internet.

Kolejne 1000 losowań przed nami!

EuroMillions online

Zagraj w największe europejskie lotto! EuroMillions online oferuje wysokie kumulacje - aż do 190 000 000 euro!

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe liczby lotto, by wyniki losowania przyniosły Ci wielką fortunę!

Wyniki losowania lotto

Sprawdzaj wyniki losowania EuroMillions przez Internet!

Wybieraj szczęśliwe numery lotto i zamawiaj losy EuroMillions online - to proste i naprawdę wygodne!

Europejskie lotto dostępne dla każdego - wystarczy dostęp do Internetu!