Zagraj w EuroMillions w LottoPark!

12th Lipiec 2017, 14:02

euromillionsEuroMillions jest bardzo popularną loterią liczbową w całej Europie, a nawet na całym świecie. Dostępna jest stacjonarnie w kilku krajach Starego Kontynentu, ale w Polsce nadal nie można kupić losów EuroMillions podczas wizyty w stacjonarnych kolekturach lotto. Nie oznacza to, że Polacy nie grają w tę loterię – grają, podczas wyjazdów do krajów, w których loteria jest dostępna czy korzystając z internetowych serwisów, takich jak LottoPark, gdzie można zagrać w europejskie lotto bez wychodzenia z domu.

W formie stacjonarnej loteria EuroMillions dostępna jest w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i kilku innych krajach. Czy jest możliwe, by gra pojawiła się w Polsce? Teoretycznie wszystko jest możliwe, ale pewnie będziemy musieli jeszcze bardzo długo na to poczekać. Gracze na całym świecie chcieliby mieć możliwość zakupu losów stacjonarnie, ale skoro tak się nie da to nie pozostaje nic innego jak tylko korzystać z nowoczesnych możliwości internetowych. LottoPark jest jednym z kilku serwisów z lotto online, gdzie można kupić losy EuroMillions online.

Wygoda i sprawność działania, możliwość zakupu losów o dowolnej porze i bez wychodzenia z domu, a przede wszystkim nieograniczona możliwość kupowania losów europejskiej loterii sprawiają, że LottoPark cieszy się coraz większym uznaniem ze strony graczy. Serwis oferuje nie tylko losy, ale również archiwalne wyniki losowania, aktualne wyniki lotto oraz szereg ciekawych informacji o loteriach, które są dostępne w ofercie. Poza EuroMillions gracze mogą sięgnąć także po Mega Millions i Powerball, Eurojackpot i UK Lottery czy po tradycyjne polskie Lotto.

Wśród klientów serwisu loteria EuroMillions cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Atrakcyjne kumulacje, które często przekraczają 100 milionów euro, zachęcają graczy do zakupu losów. Za pośrednictwem LottoPark w EuroMillions grają nie tylko Polacy, ale również chociażby Chorwaci, Niemcy, Duńczycy, Estończycy, mieszkańcy RPA, Hiszpanie, Włosi czy nawet Wietnamczycy. Wśród Polaków EuroMillions cieszy się bardzo dobrą opinią, ponieważ wielu z nich wygrało w LottoPark nagrody mniejszego stopnia w tej loterii. Na pierwszego euro milionera, który zdobył fortunę grając z tym serwisem, nadal czekamy, ale nie znamy dnia ani godziny… Być może w najbliższym losowaniu ktoś poprawnie wytypuje wszystkie liczby, które pojawią się w wynikach lotto?

Odwiedź lottopark.com i zagraj w europejskie lotto. Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja i zagraj o miliony euro!

EuroMillions online

Zagraj w największe europejskie lotto! EuroMillions online oferuje wysokie kumulacje - aż do 190 000 000 euro!

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe liczby lotto, by wyniki losowania przyniosły Ci wielką fortunę!

Wyniki losowania lotto

Sprawdzaj wyniki losowania EuroMillions przez Internet!

Wybieraj szczęśliwe numery lotto i zamawiaj losy EuroMillions online - to proste i naprawdę wygodne!

Europejskie lotto dostępne dla każdego - wystarczy dostęp do Internetu!